מחיקת חובות - בעיית הדחייה

נקלעתם לחובות והם רק מצטברים מיום ליום? דחייה מתמשכת והימנעות מלפעול בעניין רק מחריפה את התוצאות, ומקשה את היציאה מהמצב הזה. ובנוסף, החובות רק הולכים ותופחים ויכולים לגרור נקיטת הליכים דרסטיים נוספים כגון עיקולים והגבלות כנגדכם.

לפיכך, הגיע הזמן לשים סוף לחובות ולפתוח בהליך מחיקת חובות ויפה שעה אחת קודם.

בעבר, כל הליך מחיקת החובות היה הרבה יותר מורכב ממה שהוא היום, מי שהגיש בקשה לפתיחה בהליך, היה צריך לחכות זמן לא מבוטל. אך כיום, עם ההליך החדש של מחיקת החובות, ניתן לקבל את המחיקה בפרק זמן קצר, אך יש להדגיש, ישנם תנאים ברורים למי ההליך מיועד, למשל, סך החובות הכולל של החייב אינו יכול לעלות על 800,000 ש"ח, ויש להראות על כך, שאין לחייב רכוש להיפרע ממנו.

על כן, אם חייב עומד בכל תנאי ההליך, אין שום סיבה לא להיכנס בשעריו,  זוהי הזדמנות לפתוח דף חדש ונקי בחייו, לא משנה מה הסיבה שבגללה החייב נקלע לחובות, ולהתמקד בעתיד ולא בעבר.

מחיקת חובות - מה זה בעצם?

אמנם משתמע מהשם – "מחיקת חובות" שהחוב פשוט נמחק לחייב, אך אין זה הדבר. מדובר על הליך בו החייב ממשיך לשלם מדי חודש, אמנם סכום הרבה יותר נמוך, אך זהו תשלום בו הוא חייב לעמוד. יתרונו העיקרי של ההליך הוא שהחייב יכול "לראות את האור שבקצה המנהרה", כלומר, הוא יודע כבר מה מצפה לו, הסכום אותו יידרש לשלם כל חודש, ומתי מגיע הסוף בו יקבל את ההפטר המיוחל ויוכל להתחיל בחיים חדשים.

אילו חובות לא ניתן למחוק?

ישנם חובות אשר לא ניתן לקבל הפטר בגינם במסגרת ההליך ולא ניתן למחוק אותם כלל ובינהם: 

  • חובות בגין מזונות
  • חובות משכנתא
  • קנסות פליליים
  • חובות מנהליים
  • חובות שנוצרו בעקבות מעשה מרמה
חשוב מאוד לשקף את כל חובותיכם בכניסתכם להליך מחיקת החובות אחרת ההליך יבוטל.

למה לפנות לעורך דין?

פעמים רבות אנשים רוצים לחסוך בכסף ומחליטים להגיש את הבקשה לבדם. למרות שהרשתות מוצפות במידע, אין תחליף לסיוע מקצועי של אדם שלמד את התחום על בוריו, בעל ניסיון של עשרות שנים, אשר יעזור בהכנת בקשה מנומקת, מפורטת ומבוססת הנתמכת באסמכתאות הנדרשות בהתאם לדין.

אז למה אתם מחכים? פנו עוד היום למשרדנו ותוכלו כבר לתכנן את עתידכם נטול החובות הודות להליך מהיר ויעיל יותר של מחיקת חובות.

חשוב לציין, כי הליך מחיקת החובות ישתנה בספטמבר 2019, בו ייכנס לתוקף חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע"ה 2018 שיביא עימו שינויים, משרדנו מוכן לשינויים במסגרת החוק החדש וישמח לסייע.

אנו מלווים אותך לאורך כל הדרך וזמינים עבורך 24/7 על מנת לספק לך ביטחון מלא להגיע לתוצאה המיוחלת