מחיקת BDI ושיפור דירוג האשראי

קיבלתם דחיה מהבנק? במשרד עו"ד מישל חזן תקבלו מענה לשיפור דירוג האשראי ומעבר מחיווי אשראי שלילי לחיובי תוך מתן ייעוץ משפטי מקצועי מצוות משרדנו . יחד משרדנו ידאג להוביל אתכם יד ביד לחוף מבטחים ביעילות ובמהירות .
משרדנו מעניק ללקוחותינו מעטפת שירותים משפטיים הנוגעים למכלול החיים – צוות משרדנו ילוו אותכם יד ביד, לא משנה באיזה שלב בחיים הנכם נמצאים. דירוג אשראי טוב יכול להיות ההבדל בין הצלחה לכישלון .
דירוג אשראי זהו הכלי החזק ביותר בידי הבנקים והמוסדות הפיננסיים. אם הדירוג שלכם נמוך נדע להתאים עבורכם תהליך שיפור דירוג אשראי שיביא אתכם לעמדת כוח טובה יותר מול הבנקים.
בדיקה וניתוח
בדיקת דירוג אשראי מקיפה של דו”ח ריכוז הנתונים של בנק ישראל.
יעוץ והכוונה
ייעוץ מקיף לפתרון וקבלת הצעת מחיר.
תיקון מידע
הגשת בקשות לבנק ישראל על הנתונים השליליים ומחיקתם.
דרך חדשה
מעבר מהאדום אל הירוק
ומהסירוב אל האישור!

לסיכום
מחיקת נתוני אשראי שלילי הינו הליך חיוני ומועיל במגוון מצבים, כאשר השירות ניתן על ידי משרדנו בצורה מקצועיות ויחס אישי . המונח BDI שלילי הינו כינוי נפוץ לדירוג אשראי שלילי שמקורו בדוחות אשראי שנמסרים מחברת BUSINESS DATA ISRAEL שתפקידה הוא ניהול סוכנות האשראי המרכזית האחראית על מינוי גופים פיננסים במדינת ישראל. Bdi שלילי עלול להוביל להיווצרות מגוון בעיות וקשיים בכל הנוגע לסיכויים של הלקוח לקבל אשראי, מימון והלוואות מהבנק. במקרים אלה, מומלץ להיעזר בשירות הניתן על ידי משרדנו .

אמנת השירות של מישל חזן פירמת עורכי דין
עורך דין מישל חזן והפירמה , מציבים את השירות ללקוח כערך עליון, ופועלים כדי לסייע לכל אחד ואחת לקבל מענה איכותי, מדויק ואופטימלי לצרכיו הייחודיים. אנו מאמינים כי רמת השירות היא יעד משמעותי וחלק בלתי נפרד מיחסי האמון ביננו לבין הלקוח. בין אם אתם אנשים פרטיים או מנהלי/בעלי חברה בע"מ למשרדנו יש את מכלול הפתרונות .
כדי להבטיח שירות מצוין פירמת מישל חזן מורכב מעורכי דין מיומנים ועתירי ניסיון במגוון רחב של תחומים. הידע והניסיון המעשי מאפשרים לנו לפעול לקידום צרכיו האישיים של כל לקוח, ואנו עושים זאת בשקיפות מלאה, תוך הקפדה על יחס אישי ושירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.
אנו מקפידים על רמת מקצועיות ללא פשרות, מתאמים ציפיות בתחילת התהליך ומגדירים מראש את לוחות הזמנים, את המשימות שעל הפרק ואת יעדי העבודה המשותפת. אנו מציבים את הלקוח במרכז, בוחנים לעומק את צרכיו המשפטיים , ומובילים תהליך מפורט וברור שבו הלקוח שותף פעיל ומלא עד לקבלת התוצאה הטובה ביותר .
אלפי לקוחות שחשבו שקרס עולמם, פועלים כיום בצורה תקינה תחת ההסדרים המשפטיים אליהם הגיעו בעזרתנו. לנו יש הידע, הכלים, הניסיון, הקשרים והצוות המשפטי המיומן.

עם זאת, הפירמה מעניקה ליווי וייעוץ ללקוחות פרטיים ועסקיים, משרדינו מתמחה גם בייצוג חברות ובמהלך השנים טיפל משרדנו במספר רב של תיקי פשיטות רגל מורכבים של חברות בינוניות וגדולות בצורה הטובה ביותר והמקצועיות עם צוות מיומן מאחורי.

אנו מלווים אותך לאורך כל הדרך וזמינים עבורך 24/7 על מנת לספק לך ביטחון מלא להגיע לתוצאה המיוחלת