הקץ לחובות - שיקום והבראה כלכלית

פירמת עורכי דין - מישל חזן

למעלה מ-20 שנות נסיון

​ אנו מלווים אותך לאורך כל הדרך וזמינים עבורך 24/7 על מנת לספק לך ביטחון מלא להגיע לתוצאה המיוחלת

תחומי עיסוק נוספים

חוק חדלות פירעון החדש

החוק החדש המסדיר הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי באופן חסר תקדים, היינו, חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי התשע”ח-2018, חולל שינויים דרמטיים בחיי חייבים רבים. כעת, כשזה מגיע לזמן הנדרש עד הפטר חדלות פירעון הפכה להליך קצר בהרבה וטומן בחובו פתרונות רחבים וגמישים יותר עבור חייבים. כך למשל, מתאפשר לשלב צו שיקום כלכלי שיסייע לחייב לפתוח בחיים חדשים.
מכלול ההוראות הכללים וההנחיות אודות הליך חדלות פרעון ושיקום כלכלי מעוגן תחת חוק חדלות פרעון ושיקום כלכלי התשע”ח-2018. החוק החדש מאפשר לחייבים רבים בישראל, יחידים פרטיים וגורמים עסקיים כאחד, ליהנות מאפשרויות רבות חדשות להסדיר את חובותיהם ולקבל הזדמנות שנייה לשקם את מצבם הכלכלי.

חדלות פירעון דרך חדשה

למה דווקא אנחנו?

ביכולות המשרד בהנהגתו של עו"ד חדלות פירעון ושיקום כלכלי מישל חזן להעניק ללקוחותיו את הקשת המשפטית הרחבה והאיכותית להיחלץ מהמצב אליו נקלעו ולפתוח דף חדש בחייהם.
אנו ממוקדים ביצירת קשרים ארוכי-טווח עם לקוחותינו, תוך ידיעה ברורה, כי לקוחות מרוצים הם הבסיס העיקרי עליו אנו בונים את הפירמה שלנו. שביעות רצונם של לקוחותינו מתוצאות העבודה מבוססת על איכות האנשים העובדים במשרד, השירות האישי, הנגישות, אפשרות הפניה הישירה לשותפים, מהירות הטיפול ועל הגישה המיוחדת של צוות המשרד למקצוע וללקוחות. גידול פעילות המשרד נעשה עד כה על בסיס המלצות של לקוחות קיימים, אשר לא היססו להפנות אלינו לקוחות חדשים, בידיעה ברורה שהם יהיו מרוצים לפחות כמותם.
לקוחותינו הינם פרטיים לצד חברות מסחריות וחברות נדל”ן ובניה, מן המובילות במשק. המשרד אף משמש כמלווה עיסקי במספר מפעלים גדולים וזאת לאור ניסיונם והכשרתם של בעלי המניות בחברה.

משרדינו שם לנגד עיניו כמטרה את טובת הלקוח, זמינות עורכי הדין והיחסים ביניהם. משרדינו דוגל בהבנה, שטיפול מקצועי בלקוח ייסיע לו בסוף הדרך להתחיל חיים חדשים… התנהלות זו בליווי הכוונה כלכלית נכונה מביאה את משרדנו לגרוף הצלחות רבות וחסרות תקדים בין היתר בהסדר חובות בשיעורים אפסיים, קבלת צווי הפטר,ביטול והסרת עיקולים והסדרים שונים. אנו מלווים אותך לאורך כל הדרך צעד אחרי צעד, וזמינים עבורך 24/7 על מנת לספק לך ביטחון מלא להגיע לתוצאה המיוחלת. אין אצלנו חוסר זמינות ולא יקרה שלקוח יחפש אותנו כמה ימים ללא מענה! אנחנו פה למענך ומבטיחים לעשות את כל הנדרש על מנת לספק תוצאה מעל ומעבר.
כיום כבר ברור, כי בנוסף להיותו של משרד עורכי דין חדלות פירעון במרכז מקצועי, איכותי ושירותי, נדרשת יכולת מעשית מוכחת בהצלחה בסגירת תיקים, מחיקת חובות, והסדרי חוב בהליכי חדלות פירעון והוצאה לפועל על היבטיהם השונים.

אנו מלווים אותך לאורך כל הדרך צעד אחרי צעד,
וזמינים עבורך 24/7 על מנת לספק לך ביטחון מלא
להגיע לתוצאה המיוחלת.

זו המומחיות שלנו!

מישל חזן עו"ד

שותף ומייסד

סיפורי הצלחה

בהחלטה תקדימית שהתקבלה ביום 09.11.20 הוחזרו כספי פיצויים בסך 100,000 ש"ח שהצטברו במשך שנים רבות לאם חד הורית לשלושה ילדים, ואשר הייתה "תקועה" בהליך פשיטת רגל משך 7
שנים עם צווי תשלום חודשי גבוה מאוד.
הלקוחה הגיעה למשרדנו מיואשת ומפוחדת בצילו של משבר הקורונה שמא יבטלו לה את ההליך.
משרדנו הצליח לאחר מאמצים רבים להשיב עבורה את כספי פיצויים שהועברו לקופת הכינוס בצירוף
הפטר חלוט מחובותייה ופתיחת דף חדש בחייה סופסוף!

לקוח משרדנו מקבל אישור יציאה מהארץ ללונדון לבקר את הוריו לאחר שנים שלא ראה אותם בשל חובות. באמצעות בקשה מיוחדת לבית המשפט מקבלת כבוד השופטת את עמדת משרדנו חרף היותו של הלקוח בהליך פש"ר ומאשרת ללקוח לצאת לתקופה של 24 ימים.

עוד לקוח במשרדנו הגיע לקו הסיום. הלקוח מסיים הליך שיקול והבראה כלכלית מחובות של למעלה ממיליון וחצי בכפוף לתשלום סך 80 אלף!

הגעתי למשרד עורכי דין בסרגליק חזן עם חובות של 2.8 מיליון כאשר על שמי רשומה דירה ששוויה 1.7 מיליון. מה עושים שאלתי? איך מאבדים דירה רק בשל כישלון כלכלי שנפל עליי כאסון? לאחר עבודה קשה של שנים רבות?
בימים אלה קיבל הלקוח את תשובתו הסופית, ולאחר שעבא הליך שיקום והבראה כלכלית בצירוף צו הפטר הצלחנו לשמור גם על דירת המגורים! החל מ2019 לא מוכרים ולא מוותרים על דירת מגורים של החייב!

עוד לקוח מרוצה שהגיע לקו הסיום

שיחה עם סרגיי שנקלע למשבר בתקופת הקורונה והגיע למשרדינו לקבלת עזרה

עו"ד מישל חזן היקר!
הגעתי אלייך לפני 4 שנים עם תיק מורכב של זכויות מקרקעין במושב נווה- מיכאל, לא היססת ולקחת בשתי ידיים מסורות את הטיפול בתיק מול רשות מקרקעי ישראל ואגודת המושב. עשית עבודה יסודית ומקצועית ואף נלחמת עד בית המשפט העליון. ניצחנו בתיק! אני מודה לך בשמי ובשם בעלי על האמון וההשקעה המרובה!! בכבוד רחל ומאיר אלבז

הונה את אמו העיוורת- וקיבל את המשק במושב
מתוך כתבה על לקוח במשרדינו בYNET

לקוח ממשרדנו יוצא לחיים חדשים ומסדיר חובות של 1,223,816 ₪ תוך הגנה על דירה אותה קיבל בירושה מאמו המנוחה.

צוות המשרד

צוות מהימן ומקצועי בתחום המשפטים, אשר ילווה אתכם במשך כל הדרך עם ייעוץ משפטי מקצועי וצמוד.
נותן מענה משפטי בתחומים רבים. לייעוץ משפטי צרו קשר עכשיו ללא כל התחייבות 

עו"ד אלינוי דראי בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים ממכללת נתניה, ותואר שני M.B במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2017. בנוסף, הוסמכה כמגשרת בשנת 2015. התמחתה במשרד עו"ד העוסק במשפט אזרחי מסחרי.

אלינוי דראי עו"ד

עו"ד מישל חזן הינו מייסד המשרד, שותף מנהל ובעל ניסיון עסקי של למעלה מ 20 שנים בטיפול משפטי עבור לקוחות בהיקפים גדולים ובכלל זה חברות. הינו בוגר משפטים וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2007 .מישל מתמחה בחדלות פירעון, ליטיגציה מסחרית ועסקאות מקרקעין מורכבות הן בכפר והן בעיר, ומוביל חברות בייעוץ משפטי עסקי, בביצוע החלטות עסקיות משמעותיות והסדרים פיננסיים. מישל סייע ללקוחות פרטיים וחברות רבות לעצב מחדש את הסביבה העסקית שלהן על ידי ייעוץ אישי וממוקד ובעזרת הידע והניסיון הרב שלו. עו"ד מישל חזן הקים את המשרד מתוך חזון להמשיך ולסייע לאנשים פרטיים, בעלי עסקים וחברות להמשיך ולשגשג ולקבל ייעוץ וייצוג משפטיים מקצועיים מהשורה הראשונה, ומשרדו מתרחב ומשגשג בכל שנה ושנ

מישל חזן עו"ד
שותף ומייסד

עו"ד קרן מיכאלי בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים ממכללת קריית אונו. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2020, התמחתה במשרד עו"ד העוסק במשפט מסחרי וחברות.

קרן מיכאלי עו"ד