צ׳קים חוזרים? יש פתרון!
משרד עורכי דין - בסרגליק חזן

הקץ לחובות - שיקום והבראה כלכלית

למעלה מ-20 שנות נסיון

​ אנו מלווים אותך לאורך כל הדרך וזמינים עבורך 24/7 על מנת לספק לך ביטחון מלא להגיע לתוצאה המיוחלת

צ'קים חוזרים

זה קורה לכולם – המחאות שאינן מכובדות משלל סיבות. ובמרבית המקרים, בעל חשבון בנק שחזרו לו יותר מעשרה צ'קים בשנה – חשבונו יוגדר כמוגבל. המטרה של ההגבלה נכונה מיסודה, היא נועדה לגרום לאנשים להתנהל בצורה תקינה ומסודרת בכל הנוגע לחשבון הבנק שהם מנהלים.

עם זאת, לעיתים גם אנשים המשתדלים ככל מאודם להתנהל בצורה נכונה נקלעים לאתגרים מורכבים שבתזמון מסוים מונעים מהם להעניק כיסוי לצ'קים, כאשר לרוב הדבר נעשה בתום לב. 

התמודדות עם חשבון בנק מוגבל

ההגבלה על חשבון הבנק יכולה לגרום ללא מעט קשיים בהתנהלות השוטפת, ובין היתר לכך שלא ניתן יהיה להחזיק בכרטיס אשראי המשויך לחשבון, כמו גם לקבל הלוואות או משכנתאות כדי לתכנן מהלכי נדל"ן וכדומה.

טרם עשרה צ'קים חוזרים מקבלים התראה על כך שהחשבון הופך למוגבל, ניתנת גם התראה לאחר חמישה צ'קים כדי שבעל החשבון ידע שהמצב בחשבון מדרדר. ואכן, אם החשבון טרם הוגבל, ניתן לבקש להוציא צו מידי להקפאת ההגבלה, יש לעשות זאת ללא כל דיחוי וזאת כדי שההגבלה לא תיכנס לתוקף. אך מה כדאי לעשות אם חשבון הבנק כבר הוגבל?

אם במסגרת המצב הקיים כבר חזרו הצ'קים והחשבון הוגדר כמוגבל – יש לפעול באופן מידי להסיר את ההגבלות על ידי צו מניעה זמני או ערעור וזאת כדי למנוע את הנזקים שהגבלת חשבון הבנק עלולה להסב לך.

כיצד ההגבלה תשפיע על חיי היום יום? 

כדאי לדעת שההשפעה הראשונה שתהיה על החשבון המוגבל היא שלא ניתן יהיה לעשות שימוש בצ'קים. הגבלה נוספת יכולה להשפיע על כרטיסי האשראי אם ישנם – חברות האשראי עלולות להפסיק את השימוש בכרטיסים ולדרוש את הכספים שתופסים את המסגרת. כמו כן, לקוח שחשבונו מוגבל לא יוכל להיות מורשה חתימה או מיופה כוח בחשבון בו נמשכים צ'קים. 

בסרגליק חזן לרשותך 

חשבונך הוגבל? אל דאגה. כדאי לזכור – ההגבלה היא לא גזרה שלא ניתן להתמודד עמה. ניתן להגיש ערעור על ההחלטה וניתן לבקש צו הקפאה להליך. את שני ההליכים רצוי מאוד לבצע באמצעות עורכי דין בעלי ותק וניסיון רב בתחום – כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר האפשריות.

אנו בחברת עורכי הדין בסרגליק חזן נסייע לך בהגשת הבקשות המתאימות כדי שיתאפשר לך להשתחרר מהמגבלות ולצאת לדרך חדשה.

תחומי עיסוק נוספים

סיפורי הצלחה

עוד לקוח במשרדנו הגיע לקו הסיום. הלקוח מסיים הליך שיקול והבראה כלכלית מחובות של למעלה ממיליון וחצי בכפוף לתשלום סך 80 אלף!

הגעתי למשרד עורכי דין בסרגליק חזן עם חובות של 2.8 מיליון כאשר על שמי רשומה דירה ששוויה 1.7 מיליון. מה עושים שאלתי? איך מאבדים דירה רק בשל כישלון כלכלי שנפל עליי כאסון? לאחר עבודה קשה של שנים רבות?
בימים אלה קיבל הלקוח את תשובתו הסופית, ולאחר שעבא הליך שיקום והבראה כלכלית בצירוף צו הפטר הצלחנו לשמור גם על דירת המגורים! החל מ2019 לא מוכרים ולא מוותרים על דירת מגורים של החייב!

עו"ד מישל חזן היקר!
הגעתי אלייך לפני 4 שנים עם תיק מורכב של זכויות מקרקעין במושב נווה- מיכאל, לא היססת ולקחת בשתי ידיים מסורות את הטיפול בתיק מול רשות מקרקעי ישראל ואגודת המושב. עשית עבודה יסודית ומקצועית ואף נלחמת עד בית המשפט העליון. ניצחנו בתיק! אני מודה לך בשמי ובשם בעלי על האמון וההשקעה המרובה!! בכבוד רחל ומאיר אלבז

הונה את אמו העיוורת- וקיבל את המשק במושב
מתוך כתבה על לקוח במשרדינו בYNET

צוות המשרד

צוות מהימן ומקצועי בתחום המשפטים, אשר ילווה אתכם במשך כל הדרך עם ייעוץ משפטי מקצועי וצמוד.
נותן מענה משפטי בתחומים רבים. לייעוץ משפטי צרו קשר עכשיו ללא כל התחייבות 

עו"ד מישל חזן הינו מייסד המשרד, שותף מנהל ובעל ניסיון עסקי של למעלה מ 20 שנים בטיפול משפטי עבור לקוחות בהיקפים גדולים ובכלל זה חברות. הינו בוגר משפטים וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2007 .מישל מתמחה בחדלות פירעון, ליטיגציה מסחרית ועסקאות מקרקעין מורכבות הן בכפר והן בעיר, ומוביל חברות בייעוץ משפטי עסקי, בביצוע החלטות עסקיות משמעותיות והסדרים פיננסיים. מישל סייע ללקוחות פרטיים וחברות רבות לעצב מחדש את הסביבה העסקית שלהן על ידי ייעוץ אישי וממוקד ובעזרת הידע והניסיון הרב שלו. עו"ד מישל חזן הקים את המשרד מתוך חזון להמשיך ולסייע לאנשים פרטיים, בעלי עסקים וחברות להמשיך ולשגשג ולקבל ייעוץ וייצוג משפטיים מקצועיים מהשורה הראשונה, ומשרדו מתרחב ומשגשג בכל שנה ושנ

מישל חזן עו"ד
שותף ומייסד

עו"ד מוטי בסרגליק הינו מייסד המשרד, שותף מנהל ובעל ניסיון עסקי של למעלה מ 15 שנים בטיפול משפטי עבור לקוחות בהיקפים גדולים ובכלל זה חברות. הינו בוגר משפטים וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2007 .מוטי מתמחה בחדלות פירעון, ליטיגציה מסחרית ועסקאות מקרקעין מורכבות, ומוביל חברות בייעוץ משפטי עסקי, בביצוע החלטות עסקיות משמעותיות. מוטי סייע ללקוחות פרטיים וחברות רבות לעצב מחדש את הסביבה העסקית שלהן על ידי ייעוץ אישי וממוקד ובעזרת הידע והניסיון הרב שלו. עו"ד מוטי בסרגליק הקים את המשרד מתוך חזון להמשיך ולסייע לאנשים פרטיים, בעלי עסקים וחברות להמשיך ולשגשג ולקבל ייעוץ וייצוג משפטיים מקצועיים מהשורה הראשונה, ומשרדו מתרחב ומשגשג בכל שנה ושנה.

מוטי בסרגליק עו"ד
שותף ומייסד

עו"ד אלינוי דראי בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים ממכללת נתניה, ותואר שני M.B במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2017. בנוסף, הוסמכה כמגשרת בשנת 2015. התמחתה במשרד עו"ד העוסק במשפט אזרחי מסחרי.

אלינוי דראי עו"ד

עו"ד קרן מיכאלי בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים ממכללת קריית אונו. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2020, התמחתה במשרד עו"ד העוסק במשפט מסחרי וחברות.

קרן מיכאלי עו"ד