פשיטת רגל - המדריך המלא

האם אתה מוצא עצמך שקוע בים של חובות? מרגיש שהמצב הכלכלי שלך בורח לך מכל שליטה?

פשיטת רגל עשויה להיות הפתרון עבורך!

​ אנו מלווים אותך לאורך כל הדרך וזמינים עבורך 24/7 על מנת לספק לך ביטחון מלא להגיע לתוצאה המיוחלת

מישל חזן – פירמת עורכי דין

מתמחה בהליכי פשיטת רגל ומסייע לאנשים פרטיים לצאת מהמעגל של החובות ולקבל התחלה חדשה בחייהם. במאמר זה נספק לכם מידע מקיף על הליך פשיטת רגל, יתרונותיו וחסרונותיו, ונבחן האם הוא מתאים לכם.

מהי פשיטת רגל? 

פשיטת רגל היא הליך משפטי המאפשר לאדם שאינו יכול לפרוע את חובותיו לקבל הפטר מחלקם או מכלם. הליך זה נותן לחייב הזדמנות שנייה להתחיל מחדש מבחינה כלכלית, תוך מחיקת רוב חובותיו.

 

הליך פשיטת רגל –

הליך פשיטת רגל מתחיל בהגשת בקשה לבית המשפט המחוזי. הבקשה צריכה לכלול מידע על מצבו הכלכלי של החייב, רשימת נושיו וסכום החוב לכל אחד מהם. לאחר הגשת הבקשה, בית המשפט ימנה נאמן שיהיה אחראי על ניהול ההליך.

 

יתרונות פשיטת רגל – 

מחיקת חובות: היתרון המרכזי של פשיטת רגל הוא האפשרות לקבל הפטר מחלקם או מכלם של חובותיך. הפטר זה מאפשר לך להתחיל מחדש מבחינה כלכלית ללא עול החובות הכבדים.
הגנה מפני נושים: הליך פשיטת רגל מקנה לחייב הגנה מפני נושיו. משמעות הדבר היא שנושים אינם יכולים לנקוט בהליכים משפטיים נגדך או לעקל את נכסיך.
הזדמנות שנייה: פשיטת רגל מאפשרת לך להתחיל מחדש מבחינה כלכלית. לאחר קבלת ההפטר, תוכל לבנות את חייך הכלכליים מחדש ולשאוף לעתיד טוב יותר.

 

חסרונות פשיטת רגל –

פגיעה בדירוג האשראי: לפשיטת רגל תהיה השפעה שלילית על דירוג האשראי של החייב למשך מספר שנים. כתוצאה מכך, ייתכן שיהיה לך קשה לקבל הלוואות או אשראי בעתיד.
הגבלות: הליך פשיטת רגל מטיל מספר הגבלות על החייב, כגון הגבלות על יציאה מהארץ ועל ניהול עסק.
הליך מורכב: הליך פשיטת רגל הוא הליך משפטי מורכב הדורש ליווי צמוד של עורך דין מומחה.
האם פשיטת רגל מתאימה לך?

 

הליך פשיטת רגל אינו מתאים לכל אחד. לפני קבלת החלטה, חשוב להתייעץ עם עורך דין המתמחה בתחום פשיטת רגל. עורך הדין יעריך את מצבך הכלכלי ויבחן האם הליך פשיטת רגל הוא הפתרון המתאים עבורך.

 

גורמים שיש לקחת בחשבון – 

סכום החוב: גובה החוב שלך הוא גורם משמעותי בקביעת התאמת הליך פשיטת רגל.
יכולת פרעון: בית המשפט יבחן את יכולתך לפרוע את חובותיך בעתיד.
נכסים: נכסיך עשויים להיות חשופים לתביעות מצד נושים.
השלכות אישיות: פשיטת רגל עשויה להשפיע על חייך האישיים והמקצועיים.

 

פירמת עורכי דין מישל חזן מתמחה בהליכי פשיטת רגל ומסייע לאנשים פרטיים לצאת מהמעגל של החובות ולקבל התחלה חדשה בחייהם. צוות המשרד בעל ניסיון רב בניהול הליכי פשיטת רגל.

 

 

 

 

 

 
תחומי עיסוק נוספים

סיפורי הצלחה

עוד לקוח במשרדנו הגיע לקו הסיום. הלקוח מסיים הליך שיקול והבראה כלכלית מחובות של למעלה ממיליון וחצי בכפוף לתשלום סך 80 אלף!

הגעתי למשרד עורכי דין בסרגליק חזן עם חובות של 2.8 מיליון כאשר על שמי רשומה דירה ששוויה 1.7 מיליון. מה עושים שאלתי? איך מאבדים דירה רק בשל כישלון כלכלי שנפל עליי כאסון? לאחר עבודה קשה של שנים רבות?
בימים אלה קיבל הלקוח את תשובתו הסופית, ולאחר שעבא הליך שיקום והבראה כלכלית בצירוף צו הפטר הצלחנו לשמור גם על דירת המגורים! החל מ2019 לא מוכרים ולא מוותרים על דירת מגורים של החייב!

עו"ד מישל חזן היקר!
הגעתי אלייך לפני 4 שנים עם תיק מורכב של זכויות מקרקעין במושב נווה- מיכאל, לא היססת ולקחת בשתי ידיים מסורות את הטיפול בתיק מול רשות מקרקעי ישראל ואגודת המושב. עשית עבודה יסודית ומקצועית ואף נלחמת עד בית המשפט העליון. ניצחנו בתיק! אני מודה לך בשמי ובשם בעלי על האמון וההשקעה המרובה!! בכבוד רחל ומאיר אלבז

הונה את אמו העיוורת- וקיבל את המשק במושב
מתוך כתבה על לקוח במשרדינו בYNET

צוות המשרד

צוות מהימן ומקצועי בתחום המשפטים, אשר ילווה אתכם במשך כל הדרך עם ייעוץ משפטי מקצועי וצמוד.
נותן מענה משפטי בתחומים רבים. לייעוץ משפטי צרו קשר עכשיו ללא כל התחייבות 

עו"ד מישל חזן הינו מייסד המשרד, שותף מנהל ובעל ניסיון עסקי של למעלה מ 20 שנים בטיפול משפטי עבור לקוחות בהיקפים גדולים ובכלל זה חברות. הינו בוגר משפטים וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2007 .מישל מתמחה בחדלות פירעון, ליטיגציה מסחרית ועסקאות מקרקעין מורכבות הן בכפר והן בעיר, ומוביל חברות בייעוץ משפטי עסקי, בביצוע החלטות עסקיות משמעותיות והסדרים פיננסיים. מישל סייע ללקוחות פרטיים וחברות רבות לעצב מחדש את הסביבה העסקית שלהן על ידי ייעוץ אישי וממוקד ובעזרת הידע והניסיון הרב שלו. עו"ד מישל חזן הקים את המשרד מתוך חזון להמשיך ולסייע לאנשים פרטיים, בעלי עסקים וחברות להמשיך ולשגשג ולקבל ייעוץ וייצוג משפטיים מקצועיים מהשורה הראשונה, ומשרדו מתרחב ומשגשג בכל שנה ושנ

מישל חזן עו"ד
שותף ומייסד

עו"ד מוטי בסרגליק הינו מייסד המשרד, שותף מנהל ובעל ניסיון עסקי של למעלה מ 15 שנים בטיפול משפטי עבור לקוחות בהיקפים גדולים ובכלל זה חברות. הינו בוגר משפטים וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2007 .מוטי מתמחה בחדלות פירעון, ליטיגציה מסחרית ועסקאות מקרקעין מורכבות, ומוביל חברות בייעוץ משפטי עסקי, בביצוע החלטות עסקיות משמעותיות. מוטי סייע ללקוחות פרטיים וחברות רבות לעצב מחדש את הסביבה העסקית שלהן על ידי ייעוץ אישי וממוקד ובעזרת הידע והניסיון הרב שלו. עו"ד מוטי בסרגליק הקים את המשרד מתוך חזון להמשיך ולסייע לאנשים פרטיים, בעלי עסקים וחברות להמשיך ולשגשג ולקבל ייעוץ וייצוג משפטיים מקצועיים מהשורה הראשונה, ומשרדו מתרחב ומשגשג בכל שנה ושנה.

מוטי בסרגליק עו"ד
שותף ומייסד

עו"ד אלינוי דראי בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים ממכללת נתניה, ותואר שני M.B במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2017. בנוסף, הוסמכה כמגשרת בשנת 2015. התמחתה במשרד עו"ד העוסק במשפט אזרחי מסחרי.

אלינוי דראי עו"ד

עו"ד קרן מיכאלי בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים ממכללת קריית אונו. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2020, התמחתה במשרד עו"ד העוסק במשפט מסחרי וחברות.

קרן מיכאלי עו"ד