משרד עורכי דין פשיטת רגל בתל אביב - בסרגליק חזן

הקץ לחובות - שיקום והבראה כלכלית

למעלה מ-20 שנות נסיון

​ אנו מלווים אותך לאורך כל הדרך וזמינים עבורך 24/7 על מנת לספק לך ביטחון מלא להגיע לתוצאה המיוחלת

עורך דין פשיטת רגל בתל אביב

לאורך החיים אנו נקלעים למסלולים שונים, וחלקם מובילים לפשיטת רגל, או כמו שנהוג לקרוא לו כיום – חדלות פירעון. אנו במשרד עורכי הדין בסרגליק חזן מלווים חייבים בהליכים אלו בהסדרת חובותיהם, בשיקום כלכלי וביציאה לדרך חדשה. 

פשיטת רגל היא אירוע כלכלי לא פשוט בו נקבעים הסדרים המאזנים בין האינטרסים השונים של הנושים והציבור מול החייב. כבר בפתיחה, כדאי להזכיר כי בשנת 2019 נכנס לתוקף חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, במסגרתו נוצר הליך חדש המאפשר קיצור משמעותי של הליך פשיטת הרגל. 

האינטרס שלך מול אינטרס הנושים

הליך חדלות הפירעון נועד לאזן בין שני אינטרסים – האחד של הנושים שרוצים את כספם והשני של החייב שרוצה לנהל את חייו בצורה סבירה תוך שיקום כלכלי. לשם כך החוק קבע מסגרת אחידה וברורה של הליך הנמשך עד חמש שנים ובו חייב שמשתף פעולה יכול להשתקם כלכלית תוך החזרת חלק מחובותיו, בהתאם ליכולותיו הכלכליות. 

שלבי הליך חדלות הפירעון

השלב הראשון של הליך חדלות הפירעון הוא בחינה מדוקדקת של מצבו הכלכלי של החייב. אנו נרצה לראות את התמונה הכלכלית השלמה של חובותיו, הכנסותיו ואת הנסיבות שגרמו לו להסתבך כלכלית. לאחר מכן מגישים בקשה לחדלות פירעון, כאשר צו הכינוס יהיה זה שיפתח את ההליך. לאחר מכן נקבע מועד לדיון בבית המשפט, בדרך כלל שנה וחצי לאחר קבלת צו הכינוס.

בזמן הזה יבוצעו פעולות חקירה שונות מטעם כונס הנכסים ובסיומן יוגש לבית המשפט דו"ח הכולל מסקנות והמלצה האם להמשיך בהליך. אם החייב משתף פעולה מגישים לבית המשפט תוכנית פירעון המקנה צו הכרזה לחדלות הפירעון ומתן הפטר אותו מתנים בעמידה בתוכנית הפירעון. 

ליווי צמוד מאת המומחים בחדלות פירעון

אנו מלווים כל חייב באופן מלא עד לקבלת ההפטר, העמידה בו ויציאה לדרך חדשה. לאורך השנים ליווינו אנשים רבים בהליכי מחיקת חובות, הפטרים וחדלות פירעון, כאשר האינטרס הברור של החייב לשקם את עצמו מבחינה כלכלית עמדה לנגד עיננו. אנו מציעים ליווי צמוד של עורך דין פשיטת רגל בתל אביב עם בכירי המשרד, ניתן ליצור עמנו קשר, נשמח לעמוד לרשותך.

סיפורי הצלחה

עוד לקוח במשרדנו הגיע לקו הסיום. הלקוח מסיים הליך שיקול והבראה כלכלית מחובות של למעלה ממיליון וחצי בכפוף לתשלום סך 80 אלף!

הגעתי למשרד עורכי דין בסרגליק חזן עם חובות של 2.8 מיליון כאשר על שמי רשומה דירה ששוויה 1.7 מיליון. מה עושים שאלתי? איך מאבדים דירה רק בשל כישלון כלכלי שנפל עליי כאסון? לאחר עבודה קשה של שנים רבות?
בימים אלה קיבל הלקוח את תשובתו הסופית, ולאחר שעבא הליך שיקום והבראה כלכלית בצירוף צו הפטר הצלחנו לשמור גם על דירת המגורים! החל מ2019 לא מוכרים ולא מוותרים על דירת מגורים של החייב!

עו"ד מישל חזן היקר!
הגעתי אלייך לפני 4 שנים עם תיק מורכב של זכויות מקרקעין במושב נווה- מיכאל, לא היססת ולקחת בשתי ידיים מסורות את הטיפול בתיק מול רשות מקרקעי ישראל ואגודת המושב. עשית עבודה יסודית ומקצועית ואף נלחמת עד בית המשפט העליון. ניצחנו בתיק! אני מודה לך בשמי ובשם בעלי על האמון וההשקעה המרובה!! בכבוד רחל ומאיר אלבז

הונה את אמו העיוורת- וקיבל את המשק במושב
מתוך כתבה על לקוח במשרדינו בYNET

צוות המשרד

צוות מהימן ומקצועי בתחום המשפטים, אשר ילווה אתכם במשך כל הדרך עם ייעוץ משפטי מקצועי וצמוד.
נותן מענה משפטי בתחומים רבים. לייעוץ משפטי צרו קשר עכשיו ללא כל התחייבות 

עו"ד מישל חזן הינו מייסד המשרד, שותף מנהל ובעל ניסיון עסקי של למעלה מ 20 שנים בטיפול משפטי עבור לקוחות בהיקפים גדולים ובכלל זה חברות. הינו בוגר משפטים וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2007 .מישל מתמחה בחדלות פירעון, ליטיגציה מסחרית ועסקאות מקרקעין מורכבות הן בכפר והן בעיר, ומוביל חברות בייעוץ משפטי עסקי, בביצוע החלטות עסקיות משמעותיות והסדרים פיננסיים. מישל סייע ללקוחות פרטיים וחברות רבות לעצב מחדש את הסביבה העסקית שלהן על ידי ייעוץ אישי וממוקד ובעזרת הידע והניסיון הרב שלו. עו"ד מישל חזן הקים את המשרד מתוך חזון להמשיך ולסייע לאנשים פרטיים, בעלי עסקים וחברות להמשיך ולשגשג ולקבל ייעוץ וייצוג משפטיים מקצועיים מהשורה הראשונה, ומשרדו מתרחב ומשגשג בכל שנה ושנ

מישל חזן עו"ד
שותף ומייסד

עו"ד מוטי בסרגליק הינו מייסד המשרד, שותף מנהל ובעל ניסיון עסקי של למעלה מ 15 שנים בטיפול משפטי עבור לקוחות בהיקפים גדולים ובכלל זה חברות. הינו בוגר משפטים וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2007 .מוטי מתמחה בחדלות פירעון, ליטיגציה מסחרית ועסקאות מקרקעין מורכבות, ומוביל חברות בייעוץ משפטי עסקי, בביצוע החלטות עסקיות משמעותיות. מוטי סייע ללקוחות פרטיים וחברות רבות לעצב מחדש את הסביבה העסקית שלהן על ידי ייעוץ אישי וממוקד ובעזרת הידע והניסיון הרב שלו. עו"ד מוטי בסרגליק הקים את המשרד מתוך חזון להמשיך ולסייע לאנשים פרטיים, בעלי עסקים וחברות להמשיך ולשגשג ולקבל ייעוץ וייצוג משפטיים מקצועיים מהשורה הראשונה, ומשרדו מתרחב ומשגשג בכל שנה ושנה.

מוטי בסרגליק עו"ד
שותף ומייסד

עו"ד אלינוי דראי בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים ממכללת נתניה, ותואר שני M.B במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2017. בנוסף, הוסמכה כמגשרת בשנת 2015. התמחתה במשרד עו"ד העוסק במשפט אזרחי מסחרי.

אלינוי דראי עו"ד

עו"ד קרן מיכאלי בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים ממכללת קריית אונו. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2020, התמחתה במשרד עו"ד העוסק במשפט מסחרי וחברות.

קרן מיכאלי עו"ד