משרד עורך דין הוצאה לפועל בתל אביב - מישל חזן

הקץ לחובות - שיקום והבראה כלכלית

למעלה מ-20 שנות נסיון

​ אנו מלווים אותך לאורך כל הדרך וזמינים עבורך 24/7 על מנת לספק לך ביטחון מלא להגיע לתוצאה המיוחלת

עורך דין הוצאה לפועל בתל אביב

לא מעט אנשים נקלעים לחובות מסיבות שונות, ולעיתים די בתקלה אחת שאינה במקומה, או שמתרחשת בתזמון הלא נכון – שתוביל לפתיחת תיק בהוצאה לפועל. אין ספק שמדובר ברגע "מלחיץ", שכן להוצאה לפועל יצא שם של גוף שאינו מקל על החייבים, בלשון המעטה. 

כדאי לדעת שגם ברגע קשה שכזה יש לא מעט דברים שביכולתך לעשות כדי להסיר את ההגבלות ולחזור לדרך המלך. אנו במשרד עורכי הדין בסרגליק חזן מתמחים בדיוק בכך. 

הגבלות הוצאה לפועל

ההוצאה לפועל הנה הזרוע הביצועית של מערכת בתי המשפט בכל הנוגע לגביית חובות. תיקי הוצאה לפועל יכולים להיפתח במקרים שניתן פסק דין לטובת זוכה, עבור צ'קים, שטר ערבות, שטר חוב, שטר משכנתא, חשבונית שלא ניתנה תמורה נגד התשלום ועוד. 

המחוקק קבע הגבלות שונות שאותן ניתן להשית על החייב כדי לגרום לו לפרוע את חובו. בין היתר הגבלות אלו כוללות עיקול חשבון בנק, עיקול משכורת, הגבלה על החזקת רישיון נהיגה, עיכוב יציאה מן הארץ, איסור לייסד תאגיד ועוד. הגבלות אלו יכולות להקשות מאוד על חייבים לנהל אורח חיים תקין ולכן יש לפעול במהירות כדי להסירן. 

סגירת התיק ומחיקת החובות

הניסיון מלמד שכשאנשים נקלעים לחובות הם צוברים לעצמם כמה וכמה נושים, במקרים כאלו הפסיקה מאפשרת הליך של איחוד תיקים. במסגרת זו מבוצעת הסדרה של כל החובות בהליך אחד, כאשר הרציונל מאחורי ההליך הוא לאפשר לחייבים לנהל את אורח חייהם בכבוד במסגרת ההגבלות שהחוק קבע. הסדר זה מאפשר מצד אחד לחייב לחזור לחייו ומצד שני למדינה לגבות את חובותיה עד כמה שניתן. 

אנו נפעל לסגור את התיק בהוצאה לפועל במהירות האפשרית, תוך בניית אסטרטגיה יעילה שתצמצם משמעותית נזקים נלווים. אנו נתייחס לכל פרט הקשור לסטטוס המשפחתי של החייב ונחתור להליך שיאפשר מחיקת חובות וסגירת התיק באמצעות הסדר התואם את יכולות הפירעון של החייב. 

ליווי אישי לכל אורך הדרך

נגישות, הבנה ויצירתיות הם קווים מנחים במשרד לאורך השנים, כמו גם יסודיות וייצוג הולם. עם פנייתך, ילווה אותך השותפים הבכירים במשרד באופן אישי.

כשמדובר על עורך דין הוצאה לפועל בתל אביב, 
מישל חזן פירמת עורכי דין  לרשותך. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר,
נשמח לסייע לך בכל נושא.

תחומי עיסוק נוספים

סיפורי הצלחה

עוד לקוח במשרדנו הגיע לקו הסיום. הלקוח מסיים הליך שיקול והבראה כלכלית מחובות של למעלה ממיליון וחצי בכפוף לתשלום סך 80 אלף!

הגעתי למשרד עורכי דין בסרגליק חזן עם חובות של 2.8 מיליון כאשר על שמי רשומה דירה ששוויה 1.7 מיליון. מה עושים שאלתי? איך מאבדים דירה רק בשל כישלון כלכלי שנפל עליי כאסון? לאחר עבודה קשה של שנים רבות?
בימים אלה קיבל הלקוח את תשובתו הסופית, ולאחר שעבא הליך שיקום והבראה כלכלית בצירוף צו הפטר הצלחנו לשמור גם על דירת המגורים! החל מ2019 לא מוכרים ולא מוותרים על דירת מגורים של החייב!

עו"ד מישל חזן היקר!
הגעתי אלייך לפני 4 שנים עם תיק מורכב של זכויות מקרקעין במושב נווה- מיכאל, לא היססת ולקחת בשתי ידיים מסורות את הטיפול בתיק מול רשות מקרקעי ישראל ואגודת המושב. עשית עבודה יסודית ומקצועית ואף נלחמת עד בית המשפט העליון. ניצחנו בתיק! אני מודה לך בשמי ובשם בעלי על האמון וההשקעה המרובה!! בכבוד רחל ומאיר אלבז

הונה את אמו העיוורת- וקיבל את המשק במושב
מתוך כתבה על לקוח במשרדינו בYNET

צוות המשרד

צוות מהימן ומקצועי בתחום המשפטים, אשר ילווה אתכם במשך כל הדרך עם ייעוץ משפטי מקצועי וצמוד.
נותן מענה משפטי בתחומים רבים. לייעוץ משפטי צרו קשר עכשיו ללא כל התחייבות 

עו"ד מישל חזן הינו מייסד המשרד, שותף מנהל ובעל ניסיון עסקי של למעלה מ 20 שנים בטיפול משפטי עבור לקוחות בהיקפים גדולים ובכלל זה חברות. הינו בוגר משפטים וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2007 .מישל מתמחה בחדלות פירעון, ליטיגציה מסחרית ועסקאות מקרקעין מורכבות הן בכפר והן בעיר, ומוביל חברות בייעוץ משפטי עסקי, בביצוע החלטות עסקיות משמעותיות והסדרים פיננסיים. מישל סייע ללקוחות פרטיים וחברות רבות לעצב מחדש את הסביבה העסקית שלהן על ידי ייעוץ אישי וממוקד ובעזרת הידע והניסיון הרב שלו. עו"ד מישל חזן הקים את המשרד מתוך חזון להמשיך ולסייע לאנשים פרטיים, בעלי עסקים וחברות להמשיך ולשגשג ולקבל ייעוץ וייצוג משפטיים מקצועיים מהשורה הראשונה, ומשרדו מתרחב ומשגשג בכל שנה ושנ

מישל חזן עו"ד
שותף ומייסד

עו"ד מוטי בסרגליק הינו מייסד המשרד, שותף מנהל ובעל ניסיון עסקי של למעלה מ 15 שנים בטיפול משפטי עבור לקוחות בהיקפים גדולים ובכלל זה חברות. הינו בוגר משפטים וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2007 .מוטי מתמחה בחדלות פירעון, ליטיגציה מסחרית ועסקאות מקרקעין מורכבות, ומוביל חברות בייעוץ משפטי עסקי, בביצוע החלטות עסקיות משמעותיות. מוטי סייע ללקוחות פרטיים וחברות רבות לעצב מחדש את הסביבה העסקית שלהן על ידי ייעוץ אישי וממוקד ובעזרת הידע והניסיון הרב שלו. עו"ד מוטי בסרגליק הקים את המשרד מתוך חזון להמשיך ולסייע לאנשים פרטיים, בעלי עסקים וחברות להמשיך ולשגשג ולקבל ייעוץ וייצוג משפטיים מקצועיים מהשורה הראשונה, ומשרדו מתרחב ומשגשג בכל שנה ושנה.

מוטי בסרגליק עו"ד
שותף ומייסד

עו"ד אלינוי דראי בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים ממכללת נתניה, ותואר שני M.B במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2017. בנוסף, הוסמכה כמגשרת בשנת 2015. התמחתה במשרד עו"ד העוסק במשפט אזרחי מסחרי.

אלינוי דראי עו"ד

עו"ד קרן מיכאלי בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים ממכללת קריית אונו. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2020, התמחתה במשרד עו"ד העוסק במשפט מסחרי וחברות.

קרן מיכאלי עו"ד