סיפורי הצלחה שלנו

הליך משפטי לשיקומה והבראתה של רשת המסעדות "רק בשר"

רשת המסעדות "רק בשר" נקלעה לקשיים כלכליים ולחובות של כ-10 מיליון שקל. משרדנו הגיש בקשה לבית המשפט המחוזי בחיפה כדי שימנה לה נאמן ויוציא לה צו הקפאת הליכים. הרשת העסיקה בשיאה 150 עובדים, וכיום מועסקים בה כ-80 עובדים בסניפים שלה ברמת החייל בתל אביב, בחיפה ובראשון לציון. מטרת הפנייה לבית המשפט היא לפעול להבראת הרשת ולגבש הסדר עם נושיה. המסעדות פועלות כיום כסדרן, ובעלי הרשת מעוניינים להמשיך להפעילה ולא למכור אותה.

לכתבה בYNET >>
לכתבה בכלכליסט >>

ביטול הענקת משק חקלאי במתנה

בעלת משק חקלאי מאזור הצפון, אלמנה עיוורת ואם ל8 ילדים פנתה למשרדנו בטענה שבנה הונה אותה והחתימה על מסמכים להעברת המשק לבעלותו. כל זה נעשה בסמוך למות בעלה ומבלי שהבינה כלל את משמעות הדברים.
משרדנו הגיש בקשה לבית משפט לענייני משפחה, ולאחר מאבק ארוך ומייגע בוטלה ההענקה ללא תמורה והמשק הוחזר לידי האלמנה . בעקבות פסק דין תקדימי זה נערכה כתבה בynet מצו"ב קישור לכתבה .

לכתבה בYNET »


החזרת חייב להליך חדלות פרעון לאחר שבוטל

למשרדנו הגיע החייב שנקלע לחובות בשל גירושין, נפתח הליך חדלות פירעון ונתקבל צו כינוס בעניינו. לאחר חודשיים בלבד, לקה החייב באירוע מוחי קשה והפך לסיעודי ומשכך החייב לא הצליח לעמוד בתשלומים החודשים שנפסקו לו ובוטל כנגדו ההליך . נוכח החלטה זו משרדנו ניסה ליצור קשר עם החייב בכל דרך אפשרית אולם ללא הצלחה. לאחר מספר חודשים הגיעה גרושתו של החייב למשרדנו, ופרסה בפנינו המידע המצער. בנסיבות מורכבות אלו החליט משרדנו להמשיך טיפול בתיק כפרו בונו/ בהתנדבות.
עו"ד מישל חזן נלחם להחזיר את החייב להליך למרות התנגדותה של המנהלת המיוחדת.
בדיון שהתקיים בבית המשפט ביום 18.06.20 אישר בית המשפט את החזרתו של החייב להליך חדלות הפירעון, ביטל את צו התשלומים שנפסק לו וקבע ,כ י תוך 180 יום תגיש המנהלת המיוחדת חוות דעת על מנת לפטור את החייב מחובותיו כליל.


ביטול עיקולים

למשרדנו הגיע חייב בשל חוב על סך 100 אלף ₪ ואשר בגינו הוטל עיקול והוצאת מטלטלין מבית ילדיו. נוסף הוטל עיקול על חשבון העו"ש ועל משכורתו. החייב הגיע למשרדנו בחרדה ובייאוש . לאחר מאמצים רבים ובתוך ימים ספורים בלבד, הצליח משרדנו להסיר את העיקולים מחשבון העו"ש וממשכורת החייב וכן לעצור את הוצאת המטלטלין מביתו לאלתר. החלטה זו החזירה מחייה בכבוד ותקווה לחייב ולמשפחתו, והוסיפה למשרדנו עוד חיוך ותחושת סיפוק.


קבלת הפטר בגין חובות בסך 4.5 מליון שקלים

חייב בן 45 אב ל5 ילדים, אשר ניהל עסק משגשג משך 15 שנה, נפל קורבן להונאה של ספק גדול עימו עבד משך שנים. החייב נקלע למערבולת חובות על סך 4.5 מיליון ₪.
משרדנו קיבל את התיק לידיו, פעל בחריצות ובנחישות תוך בניית תוכנית עבודה ושיקום כלכלי. החייב נכנס להליך חדלות פירעון ותוך חודשיים בלבד נקבע עבורו צו תשלומים על סך 300 ₪ בחודש בלבד. כעבור 3 שנים קיבל הפטר כנגד הפקדה של 70 אלף ₪ בפריסה של 48 תשלומים ללא ריבית .
עם קבלת ההפטר יצא החייב לדרך חדשה וכיום הינו שוב בעל עסק משגשג המפרנס משפחתו בכבוד.


ביטול הגבלת חשבון בנק עקב שיקים חוזרים

זוג נשוי בעל עסק משגשג ומוכר בתקופת מגיפת הקורונה שתקפה את העולם זכה ליחס לא מתחשב מצד הבנק עימו עובד משך שנים. הבנק הגביל את חשבונם בקלות וללא כל התראה, מה שגרם לעסק לנזק תדמיתי וכלכלי קשה ללא כל הצדקה ובעיקר לא בתקופה קשה זו . בני הזוג הגיעו למשרדנו אובדי עצות , עורך דין מישל חזן מילא תפקידו הן כמלווה עיסקי והן כעורך דין שבקיא בפתרונות זריזים ויעילים. באופן מידי הוגשה בקשה לבית המשפט ותוך 48 שעות נתקבלה החלטה על ביטול ההגבלה, בד בבד נערכה פגישה עם נציגים בכירים בבנק ואלו עמדו על טעותם. בני הזוג קיבלו אנחת רווחה ושבו לנהל עם העסק ולשרוד במציאות מורכבת של ימינו אלה .


התנגדות לצו קיום צוואה

למשרדנו התדפק לקוח, אגב התנגדות אחיותיו לצוואה אותה כתבה אימו על על ערש דווי בבית החולים בו שהתה בימיה האחרונים בשל מחלת סרטן ממנה סבלה. הבן שגר באוסטרליה הגיע ארצה לסעוד את אמו בתקופת המחלה. עם מותה של אימו התגלה ללקוח כי אימו ערכה צוואה בימיה האחרונים בבית החולים ללא ידיעתו ובנוכחות 2 עדים שאין להם היכרות מוקדמת עם האם או עם מי מבני משפחתה . אחיותיו של הלקוח טענו כי הצוואה נעשה כאשר אימם לא הייתה צלולה והייתה יומיים לפני מותה. משרדנו פעל באימתנות מול כל הגורמים הרלוונטיים , קיבל חוות דעת רפואית הכוללת את מצבה הבריאותי והנפשי של האם בימיה האחרונים, חקר עדים ואסף מדעים שונים .
בתיק זה נדרש ידע משפטי רב עם שילוב של התנהלות רגישה ומדויקת, זאת על מנת הן להגיע לחקר האמת ולמלא את רצונו האחרון של המת כפי שבחר ורצה.
אין מיותר לציין כי משרדנו, ובפרט בסכסוכי משפחה רגישים אלה עושה כל המאמצים לנסות לשמור על שמירת כבוד ורוח טובה. בין כל הגורמים.


קבלת הפטר חובות בסך 2.5 מליון שקלים