עורך דין מומחה לחדלות פירעון - בסרגליק חזן

הקץ לחובות - שיקום והבראה כלכלית

למעלה מ-20 שנות נסיון

​ אנו מלווים אותך לאורך כל הדרך וזמינים עבורך 24/7 על מנת לספק לך ביטחון מלא להגיע לתוצאה המיוחלת

עורך דין מומחה לחדלות פירעון 

העסק שלך קורס מיום ליום ואף אחד כבר לא מוכן לתת לך הלוואה? יש לך תחושה שעוד רגע כל הדלתות נסגרות וההוצאות עולות על ההכנסות מיום ליום? אנו במשרד עורכי הדין בסרגליק חזן מלווים עסקים ואנשים פרטיים בהליכי חדלות פירעון כבר שנים רבות, לנו ניסיון רב בצליחת ההליכים המשפטיים בערכאות המתאימות ובליווי צמוד עד להסדרה מלאה, שיקום כלכלי וקבלת הפטר. 

להיכנס להליך עם ליווי מתאים 

אין ספק שהליך חדלות פירעון הוא לא הליך פשוט, אך כאשר מבצעים אותו בליווי מדויק ועם אנשי מקצוע מנוסים, הוא בהחלט יכול להיראות פשוט יותר. כאשר החבל מתהדק, כדאי לא לדחות את הקץ ולבצע פניה יזומה ולזכות בליווי שיסייע לבצע את כל שלבי המו"מ, התאמת הסדרי התשלומים ועד לקבלת ההפטר. 

שלבי חדלות הפירעון 

בשלב ראשון יש לפנות לעורך דין מומחה לחדלות פירעון, אנו במשרד בסרגליק חזן מכירים לעומק את התיקים והאנשים שמאחורי התיקים. אנו נלמד אותך ונשאל שאלות שיסייעו לנו בהמשך הדרך להשיג הסדר מותאם אישית, בו גם ניתן לעמוד. 

נגיש בקשה לממונה לחדלות פירעון, נעקוב עד קבלת אישור מבית המשפט שיכריז על פתיחת ההליך ועל מתן צו לפתיחת ההליכים. צו זה הנו הצהרה רשמית על ההליך, הוא מקפיא את ההליכים המתנהלים נגד החייב, כולל עיקולים לחשבונות הבנק, משכורות והגבלות על רישיון הנהיגה. ניתן בשלב זה לפתוח חשבון בנק ולקבל בו הוראות קבע.

לאחר מכן מתקיים שלב ביניים של שנה בו יש לעמוד בהתחייבויות שונות במסגרת התיק, כולל דוחות חודשיים, עמידה בתשלומים ואספקטים נוספים.

השלב האחרון במסגרת ההליך הוא מתן צו שיקום כלכלי, לאחריו ישנה תקופה בת שלוש שנים בה מרוכזים כל המאמצים לפרוע התחייבויות ולעמוד בהסדרי תשלומים. לאחר תקופה זו יינתן צו ההפטר המיוחל וסוף סוף ניתן יהיה לצאת לדרך חדשה. 

המומחים בחדלות פירעון – לרשותך

במשרד עורכי הדין בסרגליק חזן, אנו מתמחים בליווי מותאם אישית לאנשים הניצבים בפני הליכי חדלות פירעון, בכל שלב של ההליך. אנו פעילים בכל חלקי הארץ, כאשר השותפים הבכירים במשרד הם אלו שמלווים את ההליך מתחילתו ועד להצלחתו המיוחלת. 

תחומי עיסוק נוספים

סיפורי הצלחה

עוד לקוח במשרדנו הגיע לקו הסיום. הלקוח מסיים הליך שיקול והבראה כלכלית מחובות של למעלה ממיליון וחצי בכפוף לתשלום סך 80 אלף!

הגעתי למשרד עורכי דין בסרגליק חזן עם חובות של 2.8 מיליון כאשר על שמי רשומה דירה ששוויה 1.7 מיליון. מה עושים שאלתי? איך מאבדים דירה רק בשל כישלון כלכלי שנפל עליי כאסון? לאחר עבודה קשה של שנים רבות?
בימים אלה קיבל הלקוח את תשובתו הסופית, ולאחר שעבא הליך שיקום והבראה כלכלית בצירוף צו הפטר הצלחנו לשמור גם על דירת המגורים! החל מ2019 לא מוכרים ולא מוותרים על דירת מגורים של החייב!

עו"ד מישל חזן היקר!
הגעתי אלייך לפני 4 שנים עם תיק מורכב של זכויות מקרקעין במושב נווה- מיכאל, לא היססת ולקחת בשתי ידיים מסורות את הטיפול בתיק מול רשות מקרקעי ישראל ואגודת המושב. עשית עבודה יסודית ומקצועית ואף נלחמת עד בית המשפט העליון. ניצחנו בתיק! אני מודה לך בשמי ובשם בעלי על האמון וההשקעה המרובה!! בכבוד רחל ומאיר אלבז

הונה את אמו העיוורת- וקיבל את המשק במושב
מתוך כתבה על לקוח במשרדינו בYNET

צוות המשרד

צוות מהימן ומקצועי בתחום המשפטים, אשר ילווה אתכם במשך כל הדרך עם ייעוץ משפטי מקצועי וצמוד.
נותן מענה משפטי בתחומים רבים. לייעוץ משפטי צרו קשר עכשיו ללא כל התחייבות 

עו"ד מישל חזן הינו מייסד המשרד, שותף מנהל ובעל ניסיון עסקי של למעלה מ 20 שנים בטיפול משפטי עבור לקוחות בהיקפים גדולים ובכלל זה חברות. הינו בוגר משפטים וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2007 .מישל מתמחה בחדלות פירעון, ליטיגציה מסחרית ועסקאות מקרקעין מורכבות הן בכפר והן בעיר, ומוביל חברות בייעוץ משפטי עסקי, בביצוע החלטות עסקיות משמעותיות והסדרים פיננסיים. מישל סייע ללקוחות פרטיים וחברות רבות לעצב מחדש את הסביבה העסקית שלהן על ידי ייעוץ אישי וממוקד ובעזרת הידע והניסיון הרב שלו. עו"ד מישל חזן הקים את המשרד מתוך חזון להמשיך ולסייע לאנשים פרטיים, בעלי עסקים וחברות להמשיך ולשגשג ולקבל ייעוץ וייצוג משפטיים מקצועיים מהשורה הראשונה, ומשרדו מתרחב ומשגשג בכל שנה ושנ

מישל חזן עו"ד
שותף ומייסד

עו"ד מוטי בסרגליק הינו מייסד המשרד, שותף מנהל ובעל ניסיון עסקי של למעלה מ 15 שנים בטיפול משפטי עבור לקוחות בהיקפים גדולים ובכלל זה חברות. הינו בוגר משפטים וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2007 .מוטי מתמחה בחדלות פירעון, ליטיגציה מסחרית ועסקאות מקרקעין מורכבות, ומוביל חברות בייעוץ משפטי עסקי, בביצוע החלטות עסקיות משמעותיות. מוטי סייע ללקוחות פרטיים וחברות רבות לעצב מחדש את הסביבה העסקית שלהן על ידי ייעוץ אישי וממוקד ובעזרת הידע והניסיון הרב שלו. עו"ד מוטי בסרגליק הקים את המשרד מתוך חזון להמשיך ולסייע לאנשים פרטיים, בעלי עסקים וחברות להמשיך ולשגשג ולקבל ייעוץ וייצוג משפטיים מקצועיים מהשורה הראשונה, ומשרדו מתרחב ומשגשג בכל שנה ושנה.

מוטי בסרגליק עו"ד
שותף ומייסד

עו"ד אלינוי דראי בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים ממכללת נתניה, ותואר שני M.B במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2017. בנוסף, הוסמכה כמגשרת בשנת 2015. התמחתה במשרד עו"ד העוסק במשפט אזרחי מסחרי.

אלינוי דראי עו"ד

עו"ד קרן מיכאלי בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים ממכללת קריית אונו. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2020, התמחתה במשרד עו"ד העוסק במשפט מסחרי וחברות.

קרן מיכאלי עו"ד