עורך דין ארנונה

משרדנו עוסק בין היתר גם בייצוג נישומים בהליכים משפטיים בתחום הארנונה ושימושים חורגים, רישיונות עסק, וכדומה. עו”ד מישל חזן משמש בשנים האחרונות כחבר ועדת ערר לענייני ארנונה של המועצה האזורית גלבוע ומכהן כיו”ר ועדת הערר.
למשרדנו התמחות ייחודית במתן ייעוץ משפטי וייצוג במגוון נושאים הקשורים לשלטון המקומי, מכרזים, הקצאות קרקע ציבוריות, הסכמי פיתוח, הליכי הפקעת מקרקעין ופיצויים, עסקאות מקרקעין ברשויות מקומיות, אגרות והיטלים, ארנונה ועוד.
בנוסף, משרדנו מייצג לקוחות רבים בעניין סיווג נכסים על ידי הרשויות דבר אשר גורם לגביית יתר בגין נכסים אשר סווגו בסיווג לא נכון ובכך מוזיל את חיוב הארנונה של הנישומים באופן משמעותי.

משרדנו מתמחה בתחום המיסוי העירוני, הגשת השגות על שומות ארנונה, עררים, ייצוג בועדות ערר לארנונה, טיפול בחיובי ארנונה רטרואקטיביים, ביטולם ו/או הפחתתם.

הנושא מחייב טיפול ובדיקה מעמיקה ורחבה של עו”ד מקצועי בתחום וכאן משרדנו נכנס לתמונה.

אם יש לכם בעיה בחיוב הארנונה בשל טעות בסיווג הנכס/ בקביעת גודלו/ באיחוד של שטח שאתם כלל לא מחזיקים ולא עושים בו שימוש, פנו אלינו לייעוץ וטיפול משפטי.

סיפור הצלחה:

ק.ד. עבוד בע”מ

  • עיריית תל אביב השיתה על החברה הנ”ל, שומת ארנונה במסגרתה נדרשו חיובי ארנונה בסכומים גבוהים שאינם פרופורציונליים לשטח הנכס שהושכר.
  • לאחר בדיקת כל העובדות בשטח ובכללן מדידות שנעשו בנכס, הובן כי החיובים נבעו בגין שטח שסופח בטעות למושכר אשר לא נעשה בו כל שימוש על ידי החברה ואין לה כל נגיעה אליו.
  • בהתאם לכך, הגיש משרדנו ערר כנגד עיריית תל אביב ביחס לחיובי הארנונה.
  • לאחר מאמצים וניהול מו”מ, הערר התקבל בהצלחה וחיובי הארנונה שחויבו ביתר בוטלו.

אם קיים בכם ספק ביחס לחיוב גובה הארנונה אתם מוזמנים לפנות למשרדנו ואנו נטפל בכם במלוא המסירות והמקצועיות ולשביעות רצונכם.

מישל חזן - עורך דין פשיטת רגל