אגודות שיתופיות: עולם של אפשרויות

האם אתם מתעניינים בהקמת עסק ייחודי ומשגשג? האם אתם רוצים לשלב כוחות עם אנשים אחרים כדי להגשים חלום משותף?

אגודות שיתופיות עשויות להיות הפתרון המושלם עבורכם!

​ אנו מלווים אותך לאורך כל הדרך וזמינים עבורך 24/7 על מנת לספק לך ביטחון מלא להגיע לתוצאה המיוחלת

מישל חזן – פירמת עורכי דין

 

אגודות שיתופיות הן ארגונים ללא מטרות רווח המאפשרים לאנשים לשתף פעולה למען מטרה משותפת. הן מציעות דרך ייחודית לנהל עסק, תוך שילוב יתרונות רבים, כגון:

 

שיתוף משאבים:

חברי האגודה חולקים ביניהם משאבים כמו ציוד, מקום עבודה, ידע ומומחיות.

 

חלוקת סיכונים:

חברי האגודה נושאים יחד באחריות להצלחת האגודה, מה שמקטין את הסיכון האישי של כל אחד.

 

קבלת החלטות דמוקרטית:

חברי האגודה שותפים באופן פעיל בקבלת ההחלטות הנוגעות לעתידה.

 

חיזוק קהילתי:

אגודות שיתופיות תורמות לחיזוק הקהילה המקומית וליצירת תחושת שייכות.

 

אגודות שיתופיות פועלות במגוון רחב של תחומים:

 

  • חקלאות: אגודות שיתופיות חקלאיות מאפשרות לחקלאים לשתף פעולה בגידול יבולים, שיווק תוצרת, ורכישת ציוד.

שירותים: אגודות שיתופיות בתחום השירותים מציעות מגוון שירותים, כגון טיפול בילדים, שירותי ניקיון, ותיקונים.

ייצור: אגודות שיתופיות בתחום הייצור מאפשרות ליצרנים קטנים לשתף פעולה ברכישת חומרי גלם, שיווק מוצרים, ופיתוח טכנולוגיות חדשות.

דיור: אגודות שיתופיות בתחום הדיור מאפשרות לאנשים לשתף פעולה בבניית או רכישת דירות, ניהול משותף של בניין מגורים, וחיסכון בעלויות.

 

הקמת אגודה שיתופית:

הקמת אגודה שיתופית היא תהליך מורכב הדורש ידע משפטי וניסיון רב. חשוב לפנות לעורך דין מנוסה בתחום האגודות השיתופיות על מנת להבטיח שהאגודה תוקמת בצורה נכונה ותתנהל בהתאם לחוק.

 

אגודות שיתופיות הן דרך ייחודית ומרתקת לנהל עסק ולשלב כוחות עם אנשים אחרים למען מטרה משותפת. אם אתם מתעניינים בהקמת אגודה שיתופית, מומלץ ביותר לפנות לעורך דין מנוסה על מנת להבטיח שהאגודה תוקמת בצורה נכונה ותתנהל בהתאם לחוק.

 

פירמת עורכי דין מישל חזן מתמחה בהקמת אגודות שיתופיות ובעל ניסיון רב בליווי לקוחות רבים בדרך להקמת אגודות שיתופיות מצליחות. צוות המשרד פועל במקצועיות, ביעילות, וברגישות תוך שמירה על זכויותיהם וחובתם של לקוחותינו.

 

 

 

תחומי עיסוק נוספים

סיפורי הצלחה

עוד לקוח במשרדנו הגיע לקו הסיום. הלקוח מסיים הליך שיקול והבראה כלכלית מחובות של למעלה ממיליון וחצי בכפוף לתשלום סך 80 אלף!

הגעתי למשרד עורכי דין בסרגליק חזן עם חובות של 2.8 מיליון כאשר על שמי רשומה דירה ששוויה 1.7 מיליון. מה עושים שאלתי? איך מאבדים דירה רק בשל כישלון כלכלי שנפל עליי כאסון? לאחר עבודה קשה של שנים רבות?
בימים אלה קיבל הלקוח את תשובתו הסופית, ולאחר שעבא הליך שיקום והבראה כלכלית בצירוף צו הפטר הצלחנו לשמור גם על דירת המגורים! החל מ2019 לא מוכרים ולא מוותרים על דירת מגורים של החייב!

עו"ד מישל חזן היקר!
הגעתי אלייך לפני 4 שנים עם תיק מורכב של זכויות מקרקעין במושב נווה- מיכאל, לא היססת ולקחת בשתי ידיים מסורות את הטיפול בתיק מול רשות מקרקעי ישראל ואגודת המושב. עשית עבודה יסודית ומקצועית ואף נלחמת עד בית המשפט העליון. ניצחנו בתיק! אני מודה לך בשמי ובשם בעלי על האמון וההשקעה המרובה!! בכבוד רחל ומאיר אלבז

הונה את אמו העיוורת- וקיבל את המשק במושב
מתוך כתבה על לקוח במשרדינו בYNET

צוות המשרד

צוות מהימן ומקצועי בתחום המשפטים, אשר ילווה אתכם במשך כל הדרך עם ייעוץ משפטי מקצועי וצמוד.
נותן מענה משפטי בתחומים רבים. לייעוץ משפטי צרו קשר עכשיו ללא כל התחייבות 

עו"ד מישל חזן הינו מייסד המשרד, שותף מנהל ובעל ניסיון עסקי של למעלה מ 20 שנים בטיפול משפטי עבור לקוחות בהיקפים גדולים ובכלל זה חברות. הינו בוגר משפטים וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2007 .מישל מתמחה בחדלות פירעון, ליטיגציה מסחרית ועסקאות מקרקעין מורכבות הן בכפר והן בעיר, ומוביל חברות בייעוץ משפטי עסקי, בביצוע החלטות עסקיות משמעותיות והסדרים פיננסיים. מישל סייע ללקוחות פרטיים וחברות רבות לעצב מחדש את הסביבה העסקית שלהן על ידי ייעוץ אישי וממוקד ובעזרת הידע והניסיון הרב שלו. עו"ד מישל חזן הקים את המשרד מתוך חזון להמשיך ולסייע לאנשים פרטיים, בעלי עסקים וחברות להמשיך ולשגשג ולקבל ייעוץ וייצוג משפטיים מקצועיים מהשורה הראשונה, ומשרדו מתרחב ומשגשג בכל שנה ושנ

מישל חזן עו"ד
שותף ומייסד

עו"ד מוטי בסרגליק הינו מייסד המשרד, שותף מנהל ובעל ניסיון עסקי של למעלה מ 15 שנים בטיפול משפטי עבור לקוחות בהיקפים גדולים ובכלל זה חברות. הינו בוגר משפטים וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 2007 .מוטי מתמחה בחדלות פירעון, ליטיגציה מסחרית ועסקאות מקרקעין מורכבות, ומוביל חברות בייעוץ משפטי עסקי, בביצוע החלטות עסקיות משמעותיות. מוטי סייע ללקוחות פרטיים וחברות רבות לעצב מחדש את הסביבה העסקית שלהן על ידי ייעוץ אישי וממוקד ובעזרת הידע והניסיון הרב שלו. עו"ד מוטי בסרגליק הקים את המשרד מתוך חזון להמשיך ולסייע לאנשים פרטיים, בעלי עסקים וחברות להמשיך ולשגשג ולקבל ייעוץ וייצוג משפטיים מקצועיים מהשורה הראשונה, ומשרדו מתרחב ומשגשג בכל שנה ושנה.

מוטי בסרגליק עו"ד
שותף ומייסד

עו"ד אלינוי דראי בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים ממכללת נתניה, ותואר שני M.B במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2017. בנוסף, הוסמכה כמגשרת בשנת 2015. התמחתה במשרד עו"ד העוסק במשפט אזרחי מסחרי.

אלינוי דראי עו"ד

עו"ד קרן מיכאלי בוגרת תואר ראשון LL.B במשפטים ממכללת קריית אונו. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2020, התמחתה במשרד עו"ד העוסק במשפט מסחרי וחברות.

קרן מיכאלי עו"ד